Over de Vereniging

De Historische Vereniging Middelstum is opgericht op 27 oktober 2011. Op dit moment bestaat de vereniging uit meer dan 200 leden en 8 bestuursleden.Het logo stelt de begrenzing van de oude gemeente Middelstum voor, met Hippolytus als beschermheilige in het midden afgebeeld.

Video archief
Beeldbank
HVM op facebook

Middelsommer Volkslaid

Hieronder is de tekst opgenomen van het Middelsommer Volkslaid. Daaronder een video van het lied op het Carillon van Middelstum en een gezongen versie. De eerste video is ter gelegenheid van de afronding van de herinrichting van de dorpskern en het Asingapark gemaakt  door Merijn Klugkist. De tweede video is een registratie van het Middelstumer Volkslied opgenomen in augustus 2011 ter gelegenheid van Het Leukste Dorp Van Groningen 2011.

Klik hier voor meer informatie over de video.