Over de Vereniging

De Historische Vereniging Middelstum is opgericht op 27 oktober 2011. Op dit moment bestaat de vereniging uit meer dan 200 leden en 8 bestuursleden.Het logo stelt de begrenzing van de oude gemeente Middelstum voor, met Hippolytus als beschermheilige in het midden afgebeeld.

Video archief
Beeldbank
HVM op facebook

Lezing gewelfschilderingen afgelast

De forse toename van het aantal coronabesmettingen en de aanscherping van de maatregelen hebben ook consequenties voor de Historische Vereniging Middelstum. Hierdoor kan de lezing van Derk Smit over de gewelfschilderingen in de Hippolytuskerk, die voor woensdagavond 24 november in Vita Nova op de agenda staat, helaas niet doorgaan.

Het bestuur zal in overleg met Derk Smit een nieuwe datum voor deze bijzondere lezing gaan plannen in 2022.

Bijgaande foto is gemaakt door restaurateur Daniël Oudman.