Over de Vereniging

De Historische Vereniging Middelstum is opgericht op 27 oktober 2011. Op dit moment bestaat de vereniging uit meer dan 200 leden en 8 bestuursleden.Het logo stelt de begrenzing van de oude gemeente Middelstum voor, met Hippolytus als beschermheilige in het midden afgebeeld.

Video archief
Beeldbank
HVM op facebook

Standers voor kransen.

Het 4-5 mei comité heeft 5 nieuwe standers voor de kransen bij het oorlogsmonument gekregen van de Historische Vereniging. Al een aantal jaren waren de standers van de gemeente niet meer in optimale staat en waren er ook niet genoeg standers beschikbaar, waardoor er vaak bloemstukken op de grond lagen.Ook de meegebrachte bloemen, door de leerlingen van de scholen en bezoekers, die tijdens het defilé langs het monument werden neergelegd, staan nu in 4 vazen.