Over de Vereniging

De Historische Vereniging Middelstum is opgericht op 27 oktober 2011. Op dit moment bestaat de vereniging uit meer dan 200 leden en 8 bestuursleden.Het logo stelt de begrenzing van de oude gemeente Middelstum voor, met Hippolytus als beschermheilige in het midden afgebeeld.

Video archief
Beeldbank
HVM op facebook

Ook de inloopdag van de Historische Vereniging afgelast.

Aangezien het corona virus nog steeds heerst en helaas de laatste tijd weer toeneemt heeft het bestuur van de Historische Vereniging moeten besluiten om ook de inloopdag, over transport en vervoer die voor december gepland stond, niet door te laten gaan.

In het afgelopen jaar heeft de Historische Vereniging ook alle andere geplande activiteiten al afgelast vanwege dit virus.

Dit houd in de er nu nog diverse activiteiten op de plank liggen voor de komende tijd, deze worden nu uitgesteld tot het virus dusdanig is verminderd, of uitgestorven, dat het weer mogelijk is om samenkomsten te organiseren.

We hopen dat dit in 2021 weer mogelijk zal zijn maar het zou ook best nog wat langer kunnen duren.

We zullen u op de hoogte houden aangaande de ontwikkelingen van onze activiteiten.