Over de Vereniging

De Historische Vereniging Middelstum is opgericht op 27 oktober 2011. Op dit moment bestaat de vereniging uit meer dan 200 leden en 8 bestuursleden.Het logo stelt de begrenzing van de oude gemeente Middelstum voor, met Hippolytus als beschermheilige in het midden afgebeeld.

Video archief
Beeldbank
HVM op facebook

HELE PAGINA IN DE OMMELANDER

Peter Fokker van de Ommelander Courant is een middag in Middelstum geweest om daar drie commissieleden van het winkeltjesboek van de Historische Vereniging te interviewen omtrent de uitgave van het boek: Handel in voormalig gemeente Middelstum. Het resultaat van dit interview werd geplaatst op een hele pagina in zowel de abonneekrant als de huis aan huis editie van de Ommelander Courant, hier is de commissie van de Historische Vereniging heel blij mee en inmiddels komen er weer vele bestellingen binnen.