Over de Vereniging

De Historische Vereniging Middelstum is opgericht op 27 oktober 2011. Op dit moment bestaat de vereniging uit meer dan 200 leden en 8 bestuursleden.Het logo stelt de begrenzing van de oude gemeente Middelstum voor, met Hippolytus als beschermheilige in het midden afgebeeld.

Video archief
Beeldbank
HVM op facebook

Inloopdag over transport en vervoer afgelast

Gezien de steeds toenemende besmettingen en de aanscherping van de maatregelen heeft het bestuur van de Historische Vereniging besloten om ook de inloopdag over transport en vervoer, die voor zaterdag 18 december staat gepland in het Hippolytushoes, niet door te laten gaan.

Het bestuur zal voor deze inloopdag een nieuwe datum gaan plannen in 2022.

Betreffende de overige activiteiten die inmiddels gepland staan voor 2022 daarvan houd de vereniging op u de hoogte.