Over de Vereniging

De Historische Vereniging Middelstum is opgericht op 27 oktober 2011. Op dit moment bestaat de vereniging uit meer dan 200 leden en 8 bestuursleden.Het logo stelt de begrenzing van de oude gemeente Middelstum voor, met Hippolytus als beschermheilige in het midden afgebeeld.

Video archief
Beeldbank
HVM op facebook

Bebording bij begraafplaats weer up-to-date.

De vrijwilligers op de begraafplaats hebben er voor gezorgd dat er een nieuw informatie bordje aan het hek is gekomen.

In belangeloze samenwerking met Noorderlicht Reclame-Team uit Uithuizermeeden is het bordje gerealiseerd en worden de bezoekers er op geattendeerd dat er herstelwerkzaamheden op de begraafplaats worden verricht en dat men zich kan wenden tot de gemeente Eemsdelta als er vragen over zijn.

 

In samenwerking met de gemeente Eemsdelta zijn er nu ook borden geplaatst met verwijzing naar de parkeerplaats naast de begraafplaats.